Contact

Meer informatie

Wil je namens jouw samenwerkingsverband of stichting meer informatie over de mogelijkheden van Kindkans? Neem dan per e-mail contact op met Bart Vollmuller of telefonisch via 06 - 52 58 11 55.

Afspraak of presentatie inplannen

Wil je een afspraak plannen voor scholing of voor een presentatie? Neem dan contact op met de planner per e-mail of telefonisch via (0182) 54 03 85.

Helpdesk voor applicatiebeheerders

Ben je applicatiebeheerder van Kindkans en heb je een vraag? Mail je vraag dan naar onze helpdesk.

Helpdesk voor gebruikers

Ben je gebruiker van Kindkans en heb je een vraag? Neem dan contact op met je eigen samenwerkingsverband:
 

Samenwerkingsverband Contactpersoon Bereikbaar via
PO0001 Berseba CorJohn van der Beek c.j.vanderbeek@berseba.nl
PO2001 Groningen (Noord) Hannie Leistra hannieleistra@marenland.org
PO2302 Riny Molenkamp r.molenkamp@swv2302.nl
PO2303 Sine Limite Maaike Kliemesch m.kliemesch@po-deventer.nl
PO2305 Anja Welman info@2305po.nl
PO2501 IJssel|Berkel Pauline Kats p.kats@ijsselberkel.nl
PO2504 De Liemers PO Martine Dijk m.vandijk@swvdeliemers-po.nl
PO2505 Apeldoorn PO Natasja Jager njager@swvapeldoornpo.nl
PO2506 Passend Wijs Marian Buurman m.buurman@swv-passendwijs.nl
PO2507 Stromenland Sylvia  Schuit s.schuit@stromenland.nl
PO2510 SWV Rijn & Gelderse Vallei Hannie Honders h.honders@swvrgv.nl
PO2602 (5609) Kompas   passendonderwijs@cordeoscholen.nl
PO2605 Profi Pendi Hannah Beudeker hbeudeker@profipendi.nl
PO2707 Amsterdam Ellen de Jong edejong@ppozo.nl
PO2805 SWV-RiBA Anita Japenga anita.japenga@swv-riba.nl
PO2806 PPO Rotterdam Helpdesk PPO https://www.pporotterdam.nl/werkwijze/kindkans/
PO2808 Kindkracht Edith Zuidgeest edithzuidgeest@swvkindkracht.nl
PO2811 Goeree-Overflakkee Louise Hoff l.hoff@swvgo.nl
PO2818 SWV Aan den IJssel Milly Garritsen info@aandenijssel.nl
PO2902 Kind op 1 Arno Trigt atrigt@swvkindop1.nl
PO2903 Zeeuws-Vlaanderen Ronald de Bruijne ronalddebruijne@pozv.nl
Stichting Onderwijs Pr1mair Martin Nannings martinnannings@onderwijsprimair.nl
Stichting Triade Pim Hendrix pimhendrix@bsdelemborgh.nl
VO2101 SWV Fryslan-Noard Marian Bode mbode@swvfryslan-noard.nl
VO2302 Twente Oost Melanie Bonder m.bonder@vo2302.nl
VO2303 Deventer VO Marloes Groot secretariaat@vo-deventer.nl
VO2305 IJssel-Vecht Claudia Vegt claudiavandervegt@swvvoijsselvecht.nl
VO2307 Noord Oost Overijssel Riekus Ensing riekus.ensing@swvno-overijssel.nl
VO2504 de Liemers VO Esther Verbeek zie V(S)O 2506
VO2510 VO Gelderse Vallei Renee Boeijen renee.boeijen@swvgeldersevallei.nl
VO2511 SWV Barneveld-Veenendaal Anja Brouwer a.brouwer@pobv.nl
VO3002 Roosendaal e.o. Michelle Borghouts nm.borghouts@sgtongerlo.nl
V(S)O 2506 Esther Verbeek e.verbeek@swv2506.nl


Staat jouw samenwerkingsverband of bestuur hierboven niet genoemd en gebruik je wel Kindkans? Geef als applicatiebeheerder de (actuele) contactgegevens voor je samenwerkingsverband of bestuur graag even door via kindkans@driestar-educatief.nl.